Sıkça Sorulan Sorular

 • Herhangi Bir Paketi Nasıl Satın Alabilirim?

  Herhangi bir paket almak için yapmanız gereken tek bir şey vardır. İstediğiniz paketin altındaki satın al butonuna tıklayın ve Shopier üzerinden bilgilerinizi girerek alışverişinizi tamamlayın ya da (0551 635 46 50) numaramıza Whatsapp üzerinden mesaj atarak havale yoluyla ödemenizi yaptıktan sonra işleminiz otomatik olarak tamamlanacaktır.

 • Aldığım Takipçiler Fotoğraflarımı Beğenir mi?

  Bu tamamen satın aldığınız kullanıcılara bağlıdır. Paylaştığınız resmi görürlerse ve hoşlarına giderse elbette beğenirler. Fakat böyle bir zorunlulukları yok.

 • Şifremi Vermem Gerekir mi?

  Hayır, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize gerek yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.

 • Aylık Otomatik Beğeni veya İzlenme Nasıl Oluyor?

  Aylık Beğeni veya Aylık İzlenme paketlerimizi birkez satın almanız yeterlidir, 30 gün boyunca 30 fotoğraf ve videonuza geçerli olarak paketiniz kullanıcı adınıza tanımlanır.

 • Size Nasıl Güvenebilirim?

  Sitemiz üzerinden yaptığınız tüm ödemelerin güvenliği 3D secure ve SSL ile güvenlik altındadır. Etkileşim yaşanmayan siparişlerinizin geri iadesi servis sonuçlandıktan sonra mümkündür.

 • Siparişim ne zaman tamamlanır?

  Siparişleriniz otomatik olarak işleme alınmaktadır. Ödeme yapıldıktan sonra anında işleme alınıp sırası geldiğinde eksiksiz atmaktadır.

 • Ben Kimseyi Takip Edecekmiyim?

  Hayır, siz siparişinizi verdikten sonra normalde kaç kişiyi takip ediyorsanız aynı sayıda "Takip Edilen" ile devam edeceksiniz.

 • İnstagram Hesabım Kapanır mı?

  Hayır. 4 yılı aşkın tecrübemizle şunu çok rahat bir şekilde belirtebiliriz ki şimdiye kadar hiçbir müşterimizin hesabı paketlerimizden birisini aldı diye kapanmamıştır. Doğal artış sağladığımız için hesabınızın kapanmaması için en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız.

Hazır mısınız?

Instagramda fenomen olmak bir tık uzağınızda!

Instagram Hizmetleri

6,90 Tl'den Başlayan Fiyatlarla

Servislerimiz sorunsuz olarak çalışmakta olup siparişleriniz anında işleme alınmaktadır.